Otomobil Tamir Ürünleri

Hizmetlerimiz

  • Anasayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Otomobil Tamir Ürünleri
Otomobil Tamir Ürünleri Otomobil Tamir Ürünleri

Otomobil Tamir ÜrünleriHedef Boya, Oto Tamir Boyaları, kapsamlı OEM uzmanlığını ve en son teknolojilerini ürünlerinin geliştirilmesinde kullanmaktadır.


Hedef Boya, Oto Tamir Boyaları, kapsamlı OEM uzmanlığını ve en son teknolojilerini ürünlerinin geliştirilmesinde kullanmaktadır.

Her zaman kendisini ürünlerinin süregelen araştırma ve geliştirme çalışmalarına adayan Hedef Boya, sektörde nano teknolojileri kullanan ilk tedarikçidir ve ileri teknoloji konusunda ki yerimizi CeramiClearTM , Self-Levelling Primer ve Su Bazlı Motor İçi Bölmesi boya ürünleri ile korumaktayız.

PPG Oto Tamir Boyaları, geniş bir yelpazede kullanımı kolay ve esnek ürünleri sunmaktadır. Her seferinde mükemmel bir görünüm ile boyahanelerin verimliliğini artırırken karlarının büyümesine de yardımcı olmaktadır.

VOC Uyumlu Pazarlar İçin

EnvirobaseTM High Performance ürününden,  geniş bir yelpazede sunulan UHS Vernikler ve UHS DG Boya Sistemine kadar, PPG her durum için bir çözüm üretmektedir.

VOC Uyumlu Olmayan Pazarlar İçin

DeltronTM GRS ve EnvirobaseTM High Performance ürününden geniş bir yelpazede sunulan Vernikler'e kadar Hedef Boya her durum için bir çözüm üretmektedir

© 2019 Hedef Boya Tü Hakkı Saklıdır.
Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive
Serbay Interactive