Ticari Araç Tamir Ürünleri

Hizmetlerimiz

  • Anasayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Ticari Araç Tamir Ürünleri
Ticari Araç Tamir Ürünleri Ticari Araç Tamir Ürünleri

Ticari Araç Tamir ÜrünleriHedef Boya için Ticari Araçların boya tamiri ve yeniden boyanması boya işinden daha fazlası demektir. Bu bir saplantıdır.


Hedef boya  alanında uzun bir sürede kazandığı tecrübe ve Ticari Araç Üreticileri ve filo sahipleri ile tesis edilmiş ayrıcalıklı ilişkileri bu tutkuyu en son teknolojik gelişmelerle bir araya getirmektedir.

Bu tutku ile Hedef Boya , Delfleet™ ürün grubunda olduğu gibi yelpazesini geliştirmektedir. Delfleet eksiksiz ve çok yönlü ürün yelpazesi ile özellikle Ticari Araçlar için tasarlanmıştır. Bu sektörde talep edilen parlaklık, performans ve verimliliğe yönelik en sıkı gereksinimleri karşılamaktadır.

Delfleet'in kullanımı kolaydır, çevreye karşı hassas ve her zaman en son Avrupa mevzuatları ile uyum içindedir. Boya ve reçine için en ileri ve en geniş yelpazede teknolojileri sunduğundan dolayı, Delfleet'in çok yönlü oluşu, büyük ölçüde Ticari Araç Üreticileri tarafından satış sonrası pazarında da en iyi seçim olarak tanınmaktadır.

Gereksiniminiz ne olursa olsun, Delfleet her türlü araç için her zaman en verimli ve en uygun çözümleri tüm uygulamalar için size sunmaktadır.

© 2019 Hedef Boya Tü Hakkı Saklıdır.
Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive
Serbay Interactive